NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

 
BeeWood.lv mājas lapas lietotāju tiesības un pienākumi:

BeeWood.lv portāla lietotājs, bez redakcijas rakstiskas atļaujas, nedrīkst pārveidot, kopēt, reproducēt, pārpublicēt, pārsūtīt, izplatīt jebkāda veida informāciju, kas attiecas uz BeeWood.lv saturu, ieskaitot programmu un kodu.

BeeWood.lv interneta vietnes lietotājs drīkst izmantot informāciju bez atļaujas, nekomerciāliem nolūkiem, saskaņā ar LR likumu par autortiesībām, norādot attiecīgās atsauces un ievietojot BeeWood.lv logo.

BeeWood.lv lapas lietotājam, lai iegūtu darba izmantošanas tiesības, no darba īpašniekiem attiecībā uz katru darba izmantošanas veidu ir jāsaņem autortiesību subjekta atļauja.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie, BeeWood.lv lietotāju pienākumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

Stingri aizliegts BeeWood.lv publicētos materiālus kopēt, pārpublicēt, reproducēt, izplatīt, tulkot vai jebkādā citā veidā rīkoties bez BeeWood.lv rakstiskas piekrišanas. Ja rakstiska atļauja no BeeWood.lv ir saņemta, obligāti ir jānorāda atsauce uz BeeWood.lv.

BeeWood.lv ir MB “Urbana LT” īpašums, kurš satur oriģinālmateriālus, kā arī atvasinātus materiālus no citiem resursiem. Izņemot, kur specifiski norādīts, publicētā informācija neattaino BeeWood.lv viedokli. Informācija, ko satur BeeWood.lv ir aizsargāta saskaņā ar LR likumu par autortiesībām.

BeeWood.lv kā profesionāls medijs cenšas nodrošināt, lai publicētā informācija ir ticama un objektīva, taču BeeWood.lv nevar uzņemties atbildību par jebkādām sekām, tai skaitā par informācijas avotu sniegto informācijas patiesumu un viedokļiem, kā arī trešo personu aizskartajām autortiesībām.

Iesūtot jebkāda veida informāciju, jūs nododiet visas autortiesības šīs informācijas lietošanā interneta vietnei BeeWood.lv. Portāla redakcijai ir tiesības iesūtīto informāciju izmantot pēc saviem ieskatiem. Interneta vietne patur tiesības nepieciešamības gadījumā dzēst ievietotos materiālus bez iepriekšēja brīdinājuma.